CK 2018 – Tussenstand Heren

Uitslag liever downloaden?

Club kampioenschap TVHW 2018                                              
27-Jan10/12-feb10-Mar16/21-apr15-May29-May25-Jun10-Jul1-Sep
PL.naamLeeftijds bonusTot. Leeftijds bonusTot.WedstrijdpuntenTot.Deelname bonusPunten totaalLopen Barendrecht 8 kmZwemmen 500mABH loop 10 kmZwemmen 1000mFietstijdrit 10,8kmRBR 3,6-18-1,8Zwemloop 500m-5kmFietstijdrit 25,2kmTriathlon BinnenmaasSchrap
1Rolf Burke14814840343935
2Ype Kerkstra14714739363636000
3René van Waardenburg1341343635253800
4Jan van Bennekom1301303726373000000
5Ron Verhaar1061063021322300000
6Alex Elbers97973331330000
7Kees Alblas9595253832
8Menno Benningshof949438272900000
9Olaf Torenvliet89893422330
10Arie van der Stel8686292829
11Hans Eekhof8282311734000
12Peter Bruins808040400
13Peter Alexander van 't Hof797923302600
14Rob Bal78783939
15Gaston Vazquez77773218270
16Jordi Reedijk747437370000
17Kees van der Voorden7272324000000
18Jeroen van Waardenburg66661925220
19Mark Gool65653134
20Ton Havelaar585830280
21Gerard van Wissen56562828000
22Gerard Brand45452124
23Barend van der Giessen383838
24Ronald Schotman3535350
25Leslie Helleman35353500
26Dennis Kunst34343400000
27Peter Daelmans313131
30Arie Heerschap272727
31Aart van de Breevaart Bravenboer262626000
32Bart Hillen252525
33Jan Maarten Dank242424000
34Matthijs Wigman212121