CK 2018 – Tussenstand Dames

Uitslag liever downloaden?

Club kampioenschap TVHW 2018                 
27-Jan10/12-feb10-Mar16/21-apr15-May29-May25-Jun10-Jul1-Sep
PL.naamLeeftijds bonusTot. Leeftijds bonusTot.WedstrijdpuntenTot.Deelname bonusPunten totaalLopen Barendrecht 8 kmZwemmen 500mABH loop 10 kmZwemmen 1000mFietstijdrit 10,8kmRBR 3,6-18-1,8Zwemloop 500m-5kmFietstijdrit 25,2kmTriathlon BinnenmaasSchrap
1Marianne Muijzer11911930302930000
3Chimène Benningshof100100272326240000
2Marie-José Torenvliet868629292800000
5Amber Hulleman848427302700000
4Nynke Burke7575282225000
6Wilma Polderman707026212300000
7Betty van den Heuvel56562828
9Nicole van Waardenburg555526290000
8Emelie de Boer53532726
10Jolanda van der Merwe50502525000
11Sandra Keizers2424240
00
00
00
00