CK 2017 – Heren einduitslagen

Uitslag liever downloaden?

Club kampioenschap TVHW 2017                                              
21-Jan11/13-feb11-Mar22/240-apr9-May30-May19-Jun4-Jul2-Sep
PL.naamLeeftijds bonusTot. Leeftijds bonusTot.WedstrijdpuntenTot.Deelname bonusPunten totaalLopen Barendrecht 8 kmZwemmen 500mABH loop 10 kmZwemmen 1000mFietstijdrit 10,8kmRBR 3,6-18-1,8Zwemloop 500m-5kmFietstijdrit 25,2kmTriathlon BinnenmaasSchrap
1Michiel van Bellen34434447494950504950
2Kees van der Voorden40732650395039454749464281
3Jan van Bennekom37930645354834434547394373
4Menno Benningshof37130349334629394444424568
4René van Waardenburg328303464325454841305025
6Alex Elbers316280443636383838454136
7Dennis Kunst316279413737404039433937
8Ron Verhaar260237394023283032363223
9Jordi Reedijk2322324147484848
10Mike Stelzer258230402828353732283028
11Mark van Gool213213423235314429
12Leslie Helleman195195432142242936
13Jeroen van Waardenburg169169112516464130
14Ype Kerkstra16416438324648
15Gerard van Wissen1631631231424236
16Jan Maarten Dank151151191925343420
17Björn van Vliet149149505049
17Hans Eekhof1491491026443831
19Luuk van Wingerden148148495049
19Peter Alexander van 't Hof1411411734203733
20Ger van de Werken14014033353438
21André de Geus131131434444
22Anton Mol124124473641
23Bas Boer1201201520232933
24Gaston Vazquez11211213411840
24Aart van de Breevaart Bravenboer11211229243425
26Peter Bruins111111454422
27John de Roo8787222441
27Matthijs Wigman87874839
29Marc Seher86864640
30Ton Havelaar8282232831
31Bonno Odijk74744331
32Rolf Burke72723141
33Michiel Hitsert68683335
34Ronald Schotman636373026
35Edwin van der Geijn59593524
36Hans Havelaar52521537
37Leo Gödde494949
38Arie van der Stel48481830
39Gerard Brand36361422
40Peter Jongsma313131
41Dennis Schoonakker292929
42Olaf Torenvliet282828
43Dick Hordijk2222517
44Wim Goudswaard212121